عکاسی و فیلمبرداری از مجالس

عکاسی و فیلمبرداری از مجالس


عکاسی و فیلمبرداری از مجالس :

آتلیه ردپا با سابقه درخشان ، با کسب تجاربی ارزنده و مهم در راستای تحقق بخشیدن به رویای شیرین ازدواج زوجهای جوان مفتخر است که گامی بلند به سوی هر چه زیباتر شدن مراسم شما عزیزان داشته باشد .

با در نظر داشتن این حقیقت که تصویربرداری و عکاسی یکی از مهم ترین بخش های مراسم ازدواج و تشریفات می باشد٬ گروه فیلمبرداری این مجموعه در انتخاب عوامل و ادوات این امر مهم دقت لازم را منظور می نماید.

      تصویربرداری :

از آنجایی که آتلیه سعی دارد به دنبال پیشرفت و همگام با تکنولوژی روز دنیا حرکت کند ، تمامی منوهای فیلم برداری موسسه توسط دوربین های حرفه ای می باشد. لیست دوربین ها به شرح زیر است :

- HDFX1-  HDZ1 - HDZ7- X3 و …

لوازم و ادوات سینمایی فیلم برداری :

- پروجیپ - کرین - SDD CAM - CABLE CAM - اسپایدر - ویدئو پروجکشن و …

 عکاسی از عروس و داماد:کلیه کارهای عکاسی موسسه توسط دوربین های دیجیتال و لنزهای فوق حرفه ای انجام می شود .
عکاسی عروسی در آتلیه ,  باغ و عکاسی اسپرت مراسم در فضاهایی همچون کویر و ساحل شمال , جزیره کیش و هنگام برگزاری مراسم عقد و سایر مراسم همچون نامزدی توسط تیم مجرب خانم و آقا انجام میپذیرد.عکاسی کودک


عکاسی کودک:
لحظات کودکی سرشار ازلطافت و لحظاتی زیباست ، ما این لحظات را برای شما ثبت می کنیم.
كودكان محبوب ترين سوژه عكاسي در تمام دنيا هستند. آنها جذاب هستند. به همين دليل عكاس هنگام عكاسي از كودكان احساس راحتي مي كند و  سوژه فوق العاده اي براي عكاسي هستند. فقط بايد هنگام عكاسي از كودكان صبور بود.
ما در آتلیه بدون هیچگونه فشاری به کودک فرصت می دهیم تا با محیط استودیو خو بگیرد و حتی الامکان سعی می کنیم از دکورهای شلوغ که کودک را تحت شعاع قرار می دهد پرهیز کنیم.
تمامی ابزار آلات خود را از جمله فلاش ها را به نحوی تهیه کرده ایم که برای کودکان کاملا بدون ضرر باشند و هیچ نور مضری در محیط استودیو تولید نمیشود

 

درباره استودیو ردپا

استودیو ردپا با مدیریت محمد ناصری و با بهره گیری از تجربیات چندین ساله پرسنل و هنرمندان خود، با فراهم کردن محیطی مشتری محور آماده ارائه خدمات به مشتریان است. 
عکاسان آتلیه عکس کودک ردپا گلچینی از با سابقه ترین عکاسان تهران هستند که تا به امروز تجربه عکاسی را در محیط آتلیه در کارنامه خود ثبت کرده اند و به حق از نظر کیفیت و هنر عکاسی اگر بهترین نباشند جزو بهترین ها هستند. هر چند که نمونه عکس های این هنرمندان از رده چند هزار است اما به دلیل رعایت حقوق کپی رایت از استفاده از عکس هایی که این هنرمندان در آتلیه های دیگر گرفته اند در سایت آتلیه عکاسی ردپا معذوریم.

عکاسی بارداری

عکاسی بارداری:
چه چیز زیباتر از آنکه مادر بتواند خوشحالی ورود نوزادش را در کنار همسرش ثبت کرده تا فرزندشان در آینده بتواند گرمای وجود و حضور پدر و عشق و علاقه مادرش را حتی قبل از اینکه پا به دنیا بگذارد تماشا کند.
بهترین زمان برای عکاسی بارداری در ابتدای ماه هشتم تا پایان هفته دوم ماه نهم می باشد که مادر توان عکاسی را داشته باشد (البته برای مادرانی که فرم بارداری آنها قبل از این  دوران کاملا مشخص است امکان عکسبرداری زودتر از زمان یاد شده نیز می باشد)

عکاسی مادلینگ

عکاسی مادلینگ:

دوران جوانی را با داشتن عکسی از خودتان ثبت کنید !
ما با داشتن تیمی جوان در کنار شما خواهیم بود تا تصویری جذاب در یک عکس مادلینگ خلق کنیم.

آتلیه ردپا ورودیه ندارد

آتلیه ردپا بابت  نوبت عکاسی هیچگونه ورودیه دریافت نمیکند و هزینه شما فقط نسبت به چاپ عکس ها در نظر گرفته خواهد شد و مبالغ بیعانه دریافتی از مجموع مبلغ خرید شما کسر خواهد شد.

 

 

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از تخفیف های مناسبتی و استفاده از شرایط ویژه آتلیه در خبرنامه ما عضو شوید.